تبلیغات
سرزمین دانلود - دانلود انتی ویروس Avira Free Android Security 1.2
تاریخ : پنجشنبه 3 مرداد 1392 | 01:26 ق.ظ | نویسنده : admin

پیش نیاز : اندروید ۲٫۲ و بالاتر

Avira یکی از قدرتمندترین کمپانی های ساخت نرم افزارهای امنیتی می باشد که برای کاربران PC نام آشنا بوده و اکنون آمده است تا با اپلیکیشن Avira Free Android Security امنیت را به آندروید بازگرداند .

آیا تا به حال شده است که گوشی هوشمند خود را در خانه جا گذاشته باشید ؟ اگر چنین است حتما می دانید که خود اندروید شما از سخت افزارهای گوشی مهم تر است چرا که دسترسی به اطلاعات ذخیره شده تنها از این راه امکان پذیر خواهد بود . اما چاره چیست ؟

با نصب اپلیکیشن Avira Free Android Security بر روی اندروید می توانید از هر جای دنیا که هستید کنترل گوشی خود را از طریق وب سایت اندروید Avira به نشانی https://android.avira.com به دست بگیرید .

این برنامه کاربردهای زیادی دارد ؛ به طور مثال اگر هنگامی گوشی خود را در خانه یا محل کار گم کردید و از قضا حالت بی صدا نیز فعال شده بود با مراجعه به وب سایت برنامه می توانید صدای آن را در بیاورید ! یا هنگامی که در مکانی نامعلوم آن را گم کردید با استفاده از وب سایت Avira پیغامی را برای فرد یابنده نمایش داده و اطلاعات را قفل کنید و … .

نکته:برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک راست کرده  وcopy link address رو بزنید و لینک رو در اینترنت دانلود منجر paste کنید.تا با ارور مواجه نشوید.

طبقه بندی: آنتی ویروس (اندروید)، 

  • هشیاری
  • خشم
  • کارت شارژ همراه اول